Contact (EN)

Osoitetiedot

Tieto-Oskari Oy

Syväojankatu 3 B
87700 KAJAANI
SUOMI

Puh: 0207 649 494
Email: contact@tieto-oskari.fi

TOO Тието-Оскари

Republic of Kazakhstan,
010000 Nur-Sultan,
A. Baitursynov str.37, n.b.2

Puh: +7 702 725 1746

Email: kz@tieto-oskari.fi

Myynti

Pekka Koivu

Field manager
Tel: 040 0644 709
Tel: +7 771 413 9954
pekka.koivu@tieto-oskari.fi

Pilvi Niiranen

Myyntineuvottelija
Puh: 040 635 1008
pilvi.niiranen@tieto-oskari.fi

Hallinto

Taito Heikkinen

President, CEO
Tel: 045 670 7220
Tel: +7 705 496 5503
taito.heikkinen@tieto-oskari.fi

Anna-Liisa Heikkinen

Financial director, CFO
Tel: 045 679 7222
anna-liisa.heikkinen@tieto-oskari.fi

Minna Leinonen

Talousassistentti-kirjanpitäjä
Puh. 040 820 7596
minna.leinonen@tieto-oskari.fi

Talgat Zholdybekov

Business development manager 
Puh: +358 45 131 9702
Puh: +7 701 367 0327
talgat.zholdybekov@tieto-oskari.fi

Tuotekehitys

Jukka Pöppönen

R&D Manager
Tel: +358 45 679 7221
jukka.popponen@tieto-oskari.fi

Päivi Piirainen

Projektipäällikkö
Puh: 045 650 3728
paivi.piirainen@tieto-oskari.fi

Jarkko Kangas

ELLI tuotepäällikkö
Puh: 045 679 7220
jarkko.kangas@tieto-oskari.fi

Harri Hanhisalo

HW/SW-suunnittelija
Puh: 045 123 4831
harri.hanhisalo@tieto-oskari.fi

Lauri Väätäinen

SW-suunnittelija
Puh. 040 679 0580
lauri.vaatainen@tieto-oskari.fi

 

Jussi Malin

Mekaniikkasuunnittelija
Puh: 040 518 0272
jussi.malin@tieto-oskari.fi

Tuotanto/huolto

Olli Väisänen

Production manager
Tel: 045 679 7223
olli.vaisanen@tieto-oskari.fi

Krista Kauppinen

Huoltomekaanikko

krista.kauppinen@tieto-oskari.fi

Juha Ronkainen

Tuotantotyöntekijä
Puh: 044 760 4388
juha.ronkainen@tieto-oskari.fi

Mika Heinonen

Tuotantotyöntekijä
Puh: 040 705 2215
mika.heinonen@tieto-oskari.fi

Soittaminen 0207-numeroihin maksaa 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%).

Electronic invoicing

Operator: 003721291126 (Maventa, DABAFIHH)
Address/OVT-address: 003708415796
VAT ID FI08415796

Contact Us

Share this page